Archive: June 2016

MEM PLANETARNA YOGA ZESTAW ĆWICZEŃ – SŁOŃCE

Siła działania i energia bezwarunkowej miłości!...

MEM PLANETARY YOGA – SUN KRIYA

Will power and energies of unconditional love!...

MEM PLANETARNA JOGA ZESTAW ĆWICZEŃ – MARS

Siła woli i energia koncentracji...

Kąpiel w Gongu

Kąpiel w Gongu przypomina zalanie ciała i umysłu oceanem dźwięku…

 

9-DNIOWY TRENING “GONG I DŹWIĘK W TERAPII” – LIPIEC 2016 – PORĄBKA

Chcielibyśmy przywitać Was w naszym magicznym miejscu w sercu polskich gór. Zabierzemy Cię w podróż poprzez dźwięk, gdzie nauczysz się nowych technik i będziesz praktykować różne metody pracy ze sobą. Pomogą Ci one w procesie powrotu do Twojego zdrowego i szczęśliwego życia.

United States & Canada – West Coast Tour, 2016

As well as the Gongs and Human Voice, you will experience a weaving of sounds from Santur, Crystal Bowls, Singing Stone, Drums, Rattles, Koncovka (shepherds flute), Fujara (Slovakian flute), Drumla, Monochord, Handpan, Koto, Native American Flutes… to mention but a few of the main characters of this great Musical Improvisation.

Medytacja Tęczowego Światła

Najpierw uspokój umysł koncentrując się na własnym naturalnym oddechu. Bezkształtny strumień powietrza wchodzi i wychodzi przez nos. Myśli i dźwięki po prostu swobodnie przepływają, tak jak chmury na bezkresnym niebie. Nie chwytaj ich, ani nie usiłuj porzucić. Koncentruj się tylko na oddechu.

Rainbow Light Meditation

I invite you to calm your mind, concentrate on your breath. Shapeless stream of air going in and out of your nose. Thoughts and sounds flow freely, like clouds in the endless sky. Don't try to catch them, don't try to feel them. Concentrate only on your breath.