Kalendarz

Warsztaty, koncerty, wycieczki i imprezy. Jesteśmy muzykami, terapeutami dźwiękiem i trenerami jogi. Pojmujemy muzykę jako okno duszy. Dzięki naszej unikalnej kombinacji ruchu i dźwięku oferujemy klucz do szczęśliwego i zdrowego życia.

25 Maja - 3 Czerwca 2018

9-dniowy Trening “Gong i Dźwięk w terapii” – I/2018

W naszym ośrodku w Porąbce transformacja i nauka przebiegają w organiczny i delikatny sposób. Zabierzemy Cię w podróż przez dźwięk, poznasz nowe techniki i poćwiczysz różnorodne i zróżnicowane metody posługiwania się dźwiękiem jako drogą zdrowienia i dobrostanu.

Czytaj więcej…

29 Czerwca - 8 Lipca 2018

9-dniowy Trening “Gong i Dźwięk w terapii” – II/2018

Trening jest skierowany do wszystkich, którzy fascynują się gongiem, improwizacją muzyczną, jogą, świętą geometrią, a nade wszystko dla tych, którzy odczuwają rezonans z pięknem Natury, która w miejscu naszego spotkania ma wyjątkowy, pierwotny, a zarazem kosmiczny charakter.

Czytaj więcej…

17 Sierpnia - 26 Sierpnia 2018

9-dniowy Trening “Gong i Dźwięk w terapii” – III/2018

Warsztat ten jest w szczególności dedykowany wszystkim, którzy w pełni chcą wykorzystać potencjał dźwięku w Ceremoniach, warsztatach rozwoju osobistego oraz w codziennych zajęciach w różnych miejscach pracy.

Czytaj więcej…

5-28 marca 2018

Wiosenne tourne 2018

Tegoroczna trasa zaprowadzi nas na Daleki Zachód naszego kontynentu, najpierw do Francji, Hiszpanii, Portugalii i z  powrotem do Hiszpanii! Odwiedzanie starych znajomych i poznawanie nowych.

Więcej informacji

13-15 Kwiecień 2018

Dźwiękowy Spa Restart Weekend

Zrób dla siebie coś wyjątkowego! Zapraszamy do naszego centrum do Porąbki, gdzie spędzisz wspaniały weekend z dźwiękiem, sztuką i nawiązywaniem głębokiej relacji z samym sobą. Sprawdź szczegóły. Polecamy!

Czytaj więcej…

27-29 kwiecień 2018

GONG W TERAPII DŹWIĘKIEM ORAZ CEREMONIACH DŹWIĘKOWYCH

Przyjdź i zanurz się w głębokim oceanie dźwięku, twój umysł, ciało i dusza będą kąpać się dźwiękami Gongu. To spotkanie jest dedykowane wszystkim tym, którzy są zafascynowani Gongiem i Muzyczną Improwizacją.

Więcej informacji

19-23 kwiecień 2018

MEM Joga – trening ciała

Wszystko, co odczuwasz w swoim ciele, odnosi się do Twoich emocji i  ma wpływ na twoje fizyczne ciało. MEM pokazuje sposób na zrównoważenie swojego ciała i utrzymanie zdrowia!

Czytaj więcej>>