top of page
Gong, Głos oraz Instrumenty używane w Muzykoterapii oraz ich zastosowanie.
Gong, Głos oraz Instrumenty używane w Muzykoterapii oraz ich zastosowanie.

Wed, 24 Jul

|

Location is TBD

Gong, Głos oraz Instrumenty używane w Muzykoterapii oraz ich zastosowanie.

Zapraszamy na Warsztaty na którym będziesz miał/miała możliwość nauki, praktycznego doświadczenia indywidualnego oraz w grupie gry na gongach oraz innych instrumentach archaicznych i nowoczesnych, używanych w popularnych sesjach nazywanych od Kąpieli Dźwiękowych do Ceremonii Dźwięku.

Time & Location

24 Jul 2024, 15:00 – 28 Jul 2024, 14:00

Location is TBD

About the event

Zapraszamy na Warsztaty na którym będziesz miał/miała możliwość nauki, praktycznego doświadczenia indywidualnego oraz w grupie gry na gongach oraz innych instrumentach archaicznych i nowoczesnych, używanych w popularnych sesjach nazywanych od Kąpieli Dźwiękowych do Ceremonii Dźwięku. Będziemy podróżować przez rytm, instrumenty wietrzne, głos oraz niezliczone warstwy polifonii i monofonii,  harmonii oraz kakofonii. Celem tych doświadczeń jest rozpoznanie swoich personalnych możliwości, umiejętności, ograniczeń oraz preferencji w relacji z dźwiękiem, sobą oraz drugim człowiekiem. Oddech oraz Ruch naszego Ciała jest istotnym aspektem naszego życia emocjonalnego, uczuciowego, fizycznego i mentalnego, który ma bardzo duży wpływ na umiejętność słuchania, zdolność przetwarzania informacji , ekspresję artystyczną, kreatywność, empatię, poprzez obecność w danym momencie doświadczenia oraz Intuicyjne reagowanie na bodźce doświadczenia.

Podzielimy się naszym ponad 20 letnim doświadczeniem pracy z gongiem oraz dźwiękiem, ruchem i tym co z naszego doświadczenia pomaga oferować poruszające Doświadczenia Dźwiękowe pozwalające uczestnikom na zanurzenie się i kontakt z tym co najbardziej istotne w danym momencie życia.

Warsztat poprowadzą Tomek Soltron i Abby Delsol

Tomek Soltron Czartoryski jest prekursorem nowoczesnej muzykoterapii skoncentrowanej głównie na Gongu ale również innych instrumentach.

Swoją podróż dźwiękową rozpoczął w roku 2001, przez wiele lat podróżował wspólnie po świecie z Donem Conreaux oferując Sesje dźwiękowe oraz nauczając wykonywania tych sesji. W roku 2006 wspólnie ze swoim partnerem Johannesem Heimrath rozpoczął produkcję gongów Tone of Life, które dzisiaj są jednymi z czołowych gongów używanych na świecie przez terapeutów dźwiękiem a od roku 2008 w swoim ośrodku warsztatowym w Porąbce zaczął organizować pierwsze 9 dniowe Warsztaty dla profesjonalistów i amatorów Terapii Dźwiękiem, które stały się jednymi z najbardziej popularnych warsztatów na świecie dla osób zajmujących się Muzykoterapią czy Terapią dźwiękiem, wspólnie z żoną Abby prowadzą te zajęcia do dzisiaj, obecnie w swoim Ośrodku na południu Hiszpanii w Jubrique.

Abby Delsol rozpoczęła swoją podróż z dźwiękiem w podobnym czasie co Tomek w odległej Argentynie ale dopiero w roku 2011 spotkali się podczas jednej z podróży Tomka po Argentynie gdzie prowadził zajęcia i od tamtej pory wspólnie postanowili podróżować wspólnie po falach częstotliwości z którymi wspólnie rezonują. Abby praktykuje i naucza Jogę od 20 lat. Jest Zielarką oraz Pieśniarką Natury która przeżywa swoje życie pomagając innym pracując z ciałem, oddechem i głosem. Mama Abby, która była nauczycielem Masażu oraz Medycyny Chińskiej już we wczesnych latach dzieliła się z Abby tym jak funkcjonują i przejawiają się w naszym ciele, życiu, żywioły (elementy), które w pewnym sensie również znajdują swoje odbicie w pracy z dźwiękiem. Obecnie wspólnie z Tomkiem oferują koncerty muzyczne, grają na wielu festiwalach oraz oferują warsztaty na całym świecie.

Warsztat rozpocznie się  24-tego Lipca 2024 o godz.15tej  i zakończy się 28-mego lipca (5 dni)  o godz 14tej.

HARMONOGRAM – (Wytyczne):

Nasz codzienny harmonogram rozpocznie się jogą lub inną formą ruchu i medytacją każdego dnia

Rozkład dnia będzie prawdopodobnie wyglądał mniej więcej tak:

8.00 Joga i medytacja

9.30 - ŚNIADANIE

10:30 do 13:30: Warsztaty

OBIAD

16:00 do 20:00: Warsztaty

Koszt warsztatu 3300 plz z noclegiem i wyżywieniem (3 posiłki dziennie)

Ilość miejsc ograniczona.

Do zarezerwowania miejsca na warsztatach prosimy o przelanie zaliczki w wysokości 1000plz  na konto bankowe Tomasz Czartoryski 12 1140 2004 0000 3102 3823 0061 z dopiskiem “warsztat polska” a pozostałą kwotę najpóźniej na dzień przed rozpoczęciem zajęć.

Share this event

bottom of page